بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 602 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

حجت‌الاسلام مصلحی: حکومت مهدوی در زمین برقرار خواهد شد ومستضعفان وارثان آن خواهند شد واین وعده خداوند در قرآن است

جانشین دفتر عقیدتی‌ سیاسی فرماندهی کل قوا در دیدار با ائمه جمعه استان کردستان: حکومت مهدوی در زمین برقرار خواهد شد ومستضعفان وارثان آن خواهند شد واین وعده خداوند در قرآن است
جانشین دفتر عقیدتی‌ سیاسی فرماندهی کل قوا در دیدار با ائمه جمعه استان کردستان با تأکید بر اینکه در مقابله با بدی‌ها و کژی‌ها باید به مسجد و نماز متوسل شد، ادامه داد: باید این سنگر حفظ شود و در این بین ائمه جمعه، نقش قابل توجهی دارند.
مصلحی فضای مجازی را سنگر قابل توجهی دانست که باید از آن استفاده کرد و گفت: سنگر فضای مجازی نباید در دست مشرکان قرار بگیرد بلکه باید نهایت استفاده و بهره‌برداری را از آن برد.
جانشین دفتر عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه امام راحل(ره) تمدن اسلامی را در جایگاه ویژه‌ای قرار دادند، عنوان کرد: امام(ره) فرمودند از هیاهوی قدرتمندان نهراسید که این قرن به خواست خداوندِ قادر، قرن غلبه مستمندان بر مستکبران و حق بر باطل است. وبزودی وعده حق برای جهانی سراسر عدل وداد با آمدن منجی جهانی محقق خواهد شد وحکومت امام زمان (عج) که در کتب اسمانی وعده داده شده ویکی از اعتقادات مسلم همه مذاهب اسلامی است در سراسر گیتی برقرار خواهد شد واین همان وعده خداوند در قران کریم است که به مومنان داده شده که مستضعفان وارثان حگومت الهی خواهند شد وآماده سازی جامعه وافکار مردم برای انتظار سازنده وسبک زندگی مهدوی ونبوی وظیفه ای است که برعهده ائمه جمعه وجماعات است
اسلام با باور حسینی وانتظار مهدوی ابر قدرت‌ها را به خاک سیاه می‌نشاند
وی با ذکر اینکه اسلام ابر قدرت‌ها را به خاک سیاه می‌نشاند، گفت: اسلام موانع داخل و خارج از محدوده خود را برطرف و سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد کمااینکه حضرت آقا نیز از افول آمریکا سخن به میان آورده و این نیز محقق خواهد شد چراکه عقبه مطالعاتی قوی در پشت این سخن وجود داشته و شعاری نیست.
مصلحی با اذعان به اینکه در کتاب یکی از اندیشمندان بزرگ آمریکایی اعلام شده که آمریکا در سال 2026 نابود است، ادامه داد: آمریکا در مسائل امنیتی و اجتماعی در حال فروپاشی است.
وی با اشاره به اینکه یکی از بزرگترین دلایل نابودی آمریکا «اسلام» است، اسلام دوبال پرواز دارد که یکی قیام سرخ حسینی است ویکی بال سبز مهدویت وانتظار سازنده افزود: در طول تاریخ بشریت 15 نوع تمدن شکل گرفته که عموماً به تمدن‌های فسیلی تبدیل شده و دیگر وجود خارجی ندارند در صورتی که تمدن اسلامی در طول تاریخ فسیلی نشد و به حالت شیر زمین‌گیری مانده است. وعاقبت نیز این باور مهدوی است که جامعه اسلامی را نتحد ویکپارجه نوده وبر همه قدرتهای طاغوتی پیروز خاهد گرداند
جانشین دفتر عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی معظم کل قوا با ذکر اینکه بریتانیایی‌ها برای جلوگیری از بلند شدن شیر تمدن اسلامی نقشه‌ها و توطئه‌های زیادی را لحاظ کرده‌اند، گفت: نوع مدیریت ما مدیریت جهانی است چراکه ما تنها برای ایران تدبیر نکرده و این شیر خفته 40 سال است که بلند شده و دشمن انواع طراحی‌ها برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران لحاظ کرده است.
وی با بیان اینکه در ایران اسلامی مقابله با کفار و داعشی‌های اول انقلاب بیش از 17 هزار شهید دادیم، تصریح کرد: امروز نیز پیام گام دوم انقلاب تمام طراحی‌های استکبار را به هم ریخته و یقیناً توطئه‌های آنان به جایی نخواهد رسید.
جانشین دفتر عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به عملیات مرصاد، گفت: این عملیات و به هم‌ریختگی منافقین نیازمند پژوهش و بررسی است. دشمن ما در 8 سال جنگ تحمیلی فقط صدام نبود، تمام دنیا در دوران دفاع مقدس در برابر ملت ایران قد علم کرده بود و این کاملاً ثابت شده و مشخص است.
به گفته مصلحی، کشورهای حوزه خلیج‌فارس در طول 8 سال جنگ تحمیلی بیش از 70 میلیارد دلار به صدام کمک کردند که 40 میلیارد دلار آن مربوط به عربستان بود.
جانشین دفتر عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به اینکه استکبار جهانی در طول 41 سال اخیر با حیله‌گری دست به انواع توطئه‌ها علیه انقلاب اسلامی زده اما با شکست روبه‌رو شده‌اند، ابراز کرد: دشمن بعد از جنگ تحمیلی، «تهاجم فرهنگی» و اکنون نیز «تهاجم سنگین اجتماعی» را علیه کشور ما آغاز کرده اما یقیناً باز به‌جایی نخواهند رسید.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان نقشه نابودی نظام و انقلاب اسلامی را در چهلمین سالش می‌کشیدند اما رهبر انقلاب، بیانیه گام دوم انقلاب را تبیین و ابلاغ کردند و همه برنامه‌های استکبار را به هم ریختند؛ اکنون نیز به این نتیجه رسیده که برای تحقق اهدافشان، باید در زمینه نفوذ سرمایه‌گذاری کند.
مصلحی با تاکید براینکه باید برای جلوگیری از نفوذ دشمنان، از فرموده‌های رهبر معظم انقلاب تبعیت کنیم، گفت: امروز آمریکا به عنوان شیطان بزرگ تمام توان خود را برای نفوذ به‌کار گرفته و اقداماتشان همتراز با اقدامات شیطان است.
وی نفوذ را موردی و جریانی خواند و گفت: اولین نفوذ موردی ترور فیزیکی است که توسط افرادی، کسانی را ترور کرده و نمونه آن ترور دانشمندان هسته‌ای بود؛ دشمن در روش نفوذ جریانی از افرادی که در مرکز قدرت قرار داشته، استفاده و جامعه، مسئولان و نخبگان را در اشتباه محاسباتی قرار می‌دهد.
جانشین دفتر عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه برجام هیچ خروجی برای کشور در پی نداشت، یادآور شد: امروز مسائل اجتماعی از جمله اعتیاد و طلاق از موضوعات بسیار مهم بوده که باید برای پیشگیری از گسترش آنها برنامه داشته باشیم وباترویج سبک زندگی اسلامی این معضلات را برطرف نماییم
آخرین ویرایش
در 1399/5/6 13:53

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366