بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 602 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد: از فضای مجازی، درجهت توسعه مهدویت و فرهنگ انتظار استفاده شود

به گزارش روابط عمومی بنیاد استان، آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در دیدار روز یکشنبه 1399/5/5 با مدیر بنیاد استان به فعالیت بیشتر در فضای مجازی در جهت توسعه و فرهنگ انتظار تاکید کرد.
در این دیدار، رئیس شورای سیاستگذاری پشتیبانی فعالیتهای مهدویت استان، به کم شدن فعالیت ها در ایام شیوع ویروس کرونا اشاره کردند و افزودند: باید فعالیت های مهدوی در ایام کرونا بیشترتوسعه داده شود و به سمت برگزاری دوره های مجازی مهدوی رفت و پاسخ گوی شبهات جوانان در بستر فضای مجازی باشید.
نماینده مقام معظم رهبری دراستان ضمن تشکرازفعالیتهای انجام شده درفضای مجازی خواستار ارزیابی ازمیزان بازدید و مطالعه مطالب مهدوی درفضای مجازی شد وافزود: ساختاری در نظر گرفته شود تا نظرات بازدیدکنندگان از کانال های مهدوی دریافت و بررسی شود.
در ادامه محمود رستگاری مدیر بنیاد استان به برنامه های سال جاری بنیاد اشاره کرد و افزود: در حال بررسی نمایشگاه فرهنگستان ظهور هستیم و ان شاءالله با همکاری مسئولان استان بتوانیم قدم های خوبی در جهت ترویج فرهنگ مهدویت برداریم وی در پایان به فعالیت های صورت گرفته و طرح جرعه مهدوی اشاره کرد و از برگزاری جلسه شورای سیاستگزاری مهدوی در آینده ای نزدیک خبرداد.
در پایان دعوت نامه مدیر بنیاد استان اصفهان از حضرت آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد جهت بازدید از نمایشگاه والشمس اصفهان توسط مدیر بنیاد استان تحویل ایشان گردید.
آخرین ویرایش
در 1399/5/12 09:37

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366