بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 618 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

با حضور حجت الاسلام قرائتی و مسئولین بنیاد و ستاد اقامه نماز/ نشست کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی برگزار شد

نشست کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با حضور حجت الاسلام قرائتی (رئیس هیأت امنای بنیاد و ستاد اقامه نماز)، دکتر سید احمد زرهانی (قائم مقام ستاد) و حجت الاسلام والسلمین دکتر محمود متوسل (مدیر عامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)) تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد، به دعوت کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، نشستی با حضور حجت الاسلام قرائتی رئیس هیأت امنای بنیاد و ستاد اقامه نماز، دکتر سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد و حجت الاسلام دکتر متوسل مدیر عامل بنیاد و اعضاء این کمیسیون برگزار شد.
بنابراین گزارش، در این جلسه ابتدا حجت الاسلام والمسلمین مرتضی آقا تهرانی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر آمادگی مجلس برای استفاده از دیدگاه های استاد قرائتی توضیحاتی را بیان کرد.
پس از آن حجت الاسلام قرائتی پیرامون نقش فرهنگ در جامعه، رسالت مجلس و همچنین کارنامه ستاد اقامه نماز، بنیاد مهدویت، ستاد تفسیر قرآن بیاناتی ایراد کرد که با استقبال خوب نمایندگان مردم مواجه گردید.
در ادامه دکتر متوسل و دکتر زرهانی به بحث و تبادل نظر با نمایندگان پیرامون طرح و برنامه های مشترک در حوزه نماز، تفسیر و مهدویت پرداختند.
با دو جانبه شدن گفتگو ها نمایندگان مردم پیرامون ضرورت گنجاندن نماز و مهدویت در کتب درسی و قدردانی از کسانی که نماز خوان تربیت میکنند و تربیت نیروی انسانی متخصص در حوزه نماز و مهدویت و ضرورت مبارزه با فقر و توجه به رشد جمعیت و سایر امور فرهنگی و اجتماعی اظهار نظر کردند.
در ادامه این جلسه مقرر شد جلساتی با حضور آقایان دکتر زرهانی، قائم ستاد اقامه نماز، دکتر منتظری نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و حجت الاسلام ارباب سلیمانی عضو هیئت امناء ستاد برگزار شود تا نسبت به گنجاندن موضوعات مرتبط با نماز، مهدویت و تفسیر قرآن در سیاست های فرهنگی برنامه هفتم توسعه و تدوین طرح های قانونی برای تقویت این سه حرکت اصیل بر مبنای رهنمود های رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) چاره اندیشی کنند.
در پایان نشست، حجت الاسلام آقا تهرانی مجددا مراتب آمادگی و استقبال مجلس شورای اسلامی برای تعامل سازنده با مراکز تحت ریاست حجت الاسلام قرائتی را اعلام کرد.

عکس
آخرین ویرایش
در 1399/6/26 12:11

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366