بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 641 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

کتاب بررسی و نقد روایات یمانی در منابع روایی شیعه و اهل سنت منتشر شد

کتاب «بررسی و نقد روایات یمانی در منابع روایی شیعه و اهل سنت» به قلم نجم‌الدین طبسی و به همت مرکز تخصصی مهدویت در تابستان ۹۹ روانه بازار نشر شده است.
به گزارش خبرگزاری شبستان، کتاب «بررسی و نقد روایات یمانی در منابع روایی شیعه و اهل سنت» به قلم نجم الدین طبسی و تحقیق احسان بهراملو و به همت مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم روانه بازار نشر شد.
بنابر این گزارش، روایات یمانی در منابع روایی شیعه و روایات یمانی در منابع روایی اهل سنت دو بخش اصلی این کتاب را به خود اختصاص می دهد که ذیل هر یک روایات متعددی به بحث و بررسی گذاشته شده است.
در مقدمه این کتاب آمده است: یکی از مهمترین مباحث مهدویت، مسئله علائم ظهور امام مهدی(عج) ازجمله خروج یمانی است، که از جانب مدعیان دروغین و سودجویان مورد سوءاستفاده بسیار قرار گرفته است، لذا ضرورت تحقیق دقیق، منسجم و جامع پیرامون این مسئله و پرداخت علمی و روزآمد به این موضوع، به منظور تبیین صحیح اندیشه مهدویت با رویکرد شیعی و زدودن پیرایه های موهود و موهون از ساحت این حقیقت، از رسالت های اصلی حوزه های علمیه و علمای بزرگوار به ویژه مرکز تخصصی مهدویت است.
گفتنی است، این کتاب در شمارگان 500 نسخه و با قیمت 50 هزار تومان به همت مرکز تخصصی مهدویت روانه بازار نشر شده است و علاقمندان می توانند از طریق دفاتر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) اقدام کنند.
آخرین ویرایش
در 1399/7/6 11:00

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366