بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 658 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان در دیدار اعضای بنیاد و فعالان مهدویت استان

حاج‌ قاسم سلیمانی به تمام معنی سرباز امام زمان (عج) بود و بر همین اساس یک مجاهد فرامرزی محسوب می شود. شهید سلیمانی در راه «برقراری حکومت الله و اهتزاز پرچم اسلام ناب» آرام و قرار نداشت.
به گزارش روابط عمومی بنیاد استان، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی در دیداراعضای بنیاد و فعالان مهدویت استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و سالگرد شهادت شهید سلیمانی و تسلیت ایام فاطمیه به تشریح ویژگی‌های شخصیتی بارز و نقش حاج قاسم در تأمین امنیت پرداخت و اظهار داشت: شهید حاج قاسم سلیمانی در زمینه امنیت داخلی مؤثرو همواره مورد توجه بودند.
وی با بیان اینکه شهید سلیمانی یک فرد نظامی برجسته، با تجربه و از حیث معنوی و اخلاقی وزنه‌ای بودند که همواره حضورشان مورد توجه مردم قرار می‌گرفت، افزود: حاج قاسم به‌خاطر حضور تأثیرگذار در عراق و سوریه و نقش مهم در تأمین امنیت برون‌مرزی وایجادزمینه های وحدت وعدالت میتوان گفت به تمام معنی او منتظر واقعی وسرباز حقیقی امام عصر (عج)و یک مجاهد فرامرزی بودند. مکتب ولایت‌پذیری شهید سلیمانی ادامه حرکت ولایت‌پذیرانه حضرت عباس(ع) در کربلا بود
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره به توجه مردم و ترویج مکتب شهید سلیمانی تأکید داشته و دارند، تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی یک مجاهد فی‌سبیل الله بود که در راه جهاد، وسر افرازی اسلام ناب محمدی (ص)دوران جنگ داخلی و مبارزه با داعشی‌ها در عراق و سوریه آرام و قرار نداشت و در نابودی آنان نقشی تعیین‌کننده داشت. واینگونه نبود که در یک جا بنشیند وفقط به دعا واستغاثه بپردازد بلکه باهمه این ویژگی ها مرد میدان بود
وی با بیان اینکه حاج قاسم اهل هجرت و مهاجرت بود و از این شهر به آن شهر و از این کشور به کشور دیگر می‌رفت، ونمونه کاملی از منادی وحدت وعدالت بود تا دنیا را با گوشه کوچکی از حکومت مهدویآشنا سازد گفت: شهید سلیمانی می‌توانست بازنشسته شود و به استراحت و کارهای شخصی‌اش بپردازد، اما جهاد را اولویت کاری قرار داده بود.
حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی با یادآوری اینکه شهید سلیمانی فردی دغدغه‌مند و وظیفه‌شناس بود، ادامه داد: برای حاج قاسم فرقی نمی‌کرد که در داخل خدمت و انجام وظیفه کند یا خارج، وی اهل عبادت، معنویت و مستحبات بود.
وی به تشریح دو بعد از زندگی و شخصیت شهید سلیمانی پرداخت و ابراز کرد: حاج قاسم عزیز ضمن اینکه یک جنگجو و یک مجاهد نستوه و دلیر در معرکه‌های داخلی و خارجی بود، در معنویت و توجه به پروردگار و انجام عمل صالح چنان بود که مردم از مظهرش فیض می‌بردند.
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با بیان اینکه شهید سلیمانی اهل مناجات، گریه، عبادت و عمل به مستحبّات بود و همواره از گناه دوری می‌کرد، ادامه داد: اینها تنها گوشه‌ای از ویژگی‌های ماورایی یک بنده خدا ومنتظر واقعی امام زمان (عج) است که باید همواره ترویج داده شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی اظهار کرد: امیدوارم خداوند متعال همه ما را نیز در راه جهاد، ایثار و معنویت قرار دهد تا ادامه‌دهنده راه شهدا و حاج قاسم باشیم و ان‌شاء‌الله جزء منتظران وسربازان امام زمان باشیم و سرانجاممان به شهادت ختم شود.
آخرین ویرایش
در 1399/10/16 13:14

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366