بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 658 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری ششمین دوره مجازی تربیت مربی مهدویت با محور کادرسازی مهدی‌یاوران

ششمین دوره مجازی تربیت مربی مهدویت را ویژه در مقطع مهد و پیش دبستانی در محورهایی همچون جهت‌دهی ویژگی‌های طبیعی و فطری و مهارت پاسخگویی به سوالات اعتقادی کودکان برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری شبستان، واحد کودک و نوجوان مرکزتخصصی ‌مهدویت با همکاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) ششمین دوره مجازی تربیت مربی مهدویت را ویژه در مقطع مهد و پیش دبستانی و با هدف تربیت یاران با نشاط و قوی امام زمان(عج) را برگزار می کند.
بنابر این گزارش، کتاب کار ویژه پیش دبستان ( ۸ جلد ۵۰% تخفیف)، کتاب راهنمای مربی ( ۲ جلد ۵۰% تخفیف)، پشتیبانی (یکساله رایگان) ، محتوای رسانه ای (روزانه و رایگان) و گواهی پایان دوره از مزایای این دوره است.
برخی عناوین دوره عبارتند از: سواد رسانه و مدیریت فرهنگی، روش ها و قالب های متنوع انتقال مفاهیم دینی، جهت‌دهی ویژگی های طبیعی و فطری، مهارت پاسخگویی به سوالات اعتقادی کودکان، ۷۰ روش خلاقانه در آموزش و تربیت، شیوه تدریس محتوای آموزشی یاران آفتاب شامل شیوه تدریس ریاضی، علوم، اجتماعی، مهدویت، هوش و خلاقیت، بهداشت و ایمنی و ساااایر مفاهیم آموزشی پایه و ... .
بنابر این گزارش، زمان برگزاری دوره بهمن ۱۳۹۹، کلاس شیفت صبح: ۷:۳۰ تا ۹:۳۰، کلاس شیفت عصر: ۱۵ تا ۱۷ و مهلت ثبت نام: تا آخر دی ماه ۱۳۹۹ است.
راه های ارتباطی:
شماره تلفن های:
۰۲۵۳۷۸۴۱۶۱۴و ۰۹۹۲۵۲۶۶۶۳۹
و
آی دی ثبت نام در ایتا @Admin_poshtiban313

آخرین ویرایش
در 1399/10/17 12:50

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366