بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 706 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

معتقد بودن به فلسفه انتظار با علم منافاتی ندارد

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران با بیان اینکه معتقد بودن به فلسفه انتظار با علم منافاتی ندارد، گفت: باید برای نشان دادن فرد منتظر توجهات خود را به امام زمان (عج) بیشتر کنیم و اظهار ارادات خود به امام زمان (عج) را به صورت زبانی و عملی نشان دهیم.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمدرضا نصوری مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران در سخرانی مراسم شب قدر در مسجد مهدیه ساری با اشاره به اینکه امام زمان ۱۲ قرن است که غایب است، اظهار کرد: طولانی شدن انتظار یعنی اینکه رفتار ما انسان‌ها مانع ظهور است.

وی با تاکید بر اینکه ظهور قطعا اتفاق خواهد افتاد،گفت: باید شناخت خودمان از امام زمان (عج) را زیاد کنیم، اینکه چقدر امام زمان را می‌شناسیم و‌ چقدر در زمان شبهات از امام‌زمان (عج) دفاع کردیم؛نشان دهنده میزان درک ما از مسئله ظهور است.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران با بیان اینکه باید از عشق امام‌ شهید به عشق به امام حی رسید، اضافه کرد: فقط بیان زبانی کافی نیست، بلکه باید عشق عملی باشد.

این مسؤول با اعلام اینکه جهل موجب واقعه کربلا شد، افزود: این جهل و نادانی تا مدت‌ها برقرار بود و عاملان شهادت امام حسین این مسیله را افتخار خود می‌دانستند.

نصوری با تاکید بر اینکه شناخت امام (عج) باید به عنوان حجت عملی تبدیل شود، اظهار کرد: اهمیت ولایت در شرط مسلمان واقعی دیده شده است.

وی با بیان اینکه مطیع بودن و آماده بودن در برابر امر امام زمان ویژگی انسان منتظر است، دارند، گفت: آماده بودن برای ظهور باید در رفتار و گفتار ما دیده شود.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران با بیان اینکه انتظار با علم منافاتی ندارد، خاطرنشان کرد: باید توجهات خود را به امام زمان بیشتر کنیم و اظهار ارادت خود به امام زمان (عج) را به صورت زبانی و عملی نشان دهیم.

این مسوول با اشاره به اینکه آیا امام زمان (عج) در مسیر زندگی ما قرار دارد یا نه مساله است که باید به آن توجه کنیم،گفت: باید پیوند خودمان را با امام زمان (عج) عمیق کنیم.
آخرین ویرایش
در 1401/2/6 14:36

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-86034297
تهران، خیابان طالقانی، میدان فلسطین، پلاک 387 کدپستی: ۱۴۱۶۷۱۳۸۱۱
پیامک
30001366