بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 706 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

انتصاب سرپرست جدید مجتمع فرهنگی ـ آموزشی یاوران حضرت مهدی (عج)

به گزارش روابط عمومی بنیاد، طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمود متوسل مدیرعامل بنیاد، آقای علیرضا رحیمی به عنوان سرپرست مجتمع فرهنگی ـ آموزشی یاوران حضرت مهدی (عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف) منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد، طی حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین محمود متوسل مدیرعامل بنیاد، آقای علیرضا رحیمی به عنوان سرپرست مجتمع فرهنگی ـ آموزشی یاوران حضرت مهدی (عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف) منصوب شد.
در مراسم معرفی آقای رحیمی، ابتدا حجت الاسلام والمسلمین متوسل گزارشی از کارهای انجام شده در سه ماهه گذشته ارائه کرد و گفت: در طی این مدت که مسئولیت سرپرستی امور مجتمع پس از اتمام مدت زمان مدیریت مدیر قبلی را بر عهده داشته ام، بررسی وضعیت نیروی انسانی و راهکارهای افزایش بهره وری و استفاده بهینه از امکانات و نیروهای موجود در دستور کار بنیاد قرار داشته است..
وی افزود، بر همین اساس و با ملاحظه سه دوره مدیریتی گذشته مجتمع، کارهای انجام شده، ظرفیت استفاده شده و تعداد میهمانانی که در هر دوره پذیرش شده اند، ساختاری برای ساماندهی نیروی انسانی پیشنهاد شد. در مرحله بعد با تلفیق نظرات همکاران شاغل در مجتمع و ساختار پیشنهادی، ساختار نهایی تهیه و به تصویب هیأت مدیره محترم بنیاد رسید و برای اجرا ابلاغ گردید.
متوسل اضافه کرد: براساس این ساختار، در صورت افزایش ظرفیت پذیرش میهمانان، برای اجرای برخی از امور از خدمات بخش خصوصی و یا نیروهای پاره وقت و خرید خدمت استفاده خواهد شد.
ایشان افزود: از دیگر امتیازات ساختار ابلاغی آن است که اداره مجتمع به صورت اداری دیده نشده بلکه کاملاً اجرایی است. به این معنا که مدیران مجموعه فقط نقش هدایت و نظارت و دستور دادن ندارند بلکه در مواقع لزوم همه افراد در خدمت مهمانان و مراجعین خواهند بود.
حجت الاسلام والمسلمین متوسل یکی دیگر از کارهای انجام شده را رایزنی برای انتخاب مدیر مجموعه برشمرد و گفت: در انتخاب مدیر به دنبال گزینه ای بودیم که با شرایط کاری مجتمع سازگارتر باشد. فردی شناخته شده، فرهنگی، دارای سابقه اجرایی در زمینه خدمت به زایران در حج و عمره و عتبات، تمام وقت و دارای فراغت کافی برای خدمت رسانی به میهمانان از جمله شرایط مد نظر بود. به عبارت دیگر فردی که هم توان مندی اجرایی و هم صلاحیت های اخلاقی را دارا باشد تا با همکاری دوستان و مجموعه حاضر، روند رو به رشد و پیشرفت را برای مجتمع به همراه داشته باشد.

در ادامه مراسم آقای رحیمی ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی ایران و عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله‌علیها)، اظهار داشت: اعتقاد دارم همه ما در مجتمع در قالب یک خانواده هستیم و اوج افتخار ما خدمتگزاری به زائرین حضرت است. ایشان خدمت محترمانه، تعظیم و تکریم زائر، همکاری و داشتن تعصب کاری و تلاش برای فراهم نمودن آسایش و آرامش میهمانان را از مهم ترین اصول اولیه برنامه های خود دانست و افزود: باید تلاش کنیم تا کیفیت ارائه خدمات در مجموعه را افزایش دهیم و ارتقاء کیفی مجموعه دغدغه همه کارکنان باشد.
آخرین ویرایش
در 1395/11/27 15:32

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-86034297
تهران، خیابان طالقانی، میدان فلسطین، پلاک 387 کدپستی: ۱۴۱۶۷۱۳۸۱۱
پیامک
30001366