بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 706 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

بازدید معاون اداری مالی و پشتیبانی از بنیاد استان کهکیلویه‌و بویر‌احمد

به گزارش روابط عمومی بنیاد، ابراهیم آقابابایی طی سفری به یاسوج در تاریخ 1395/11/18 از بنیاد استان کهکیلویه و بویراحمد بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد، ابراهیم آقابابایی طی سفری به یاسوج در تاریخ 1395/11/18 از بنیاد استان کهکیلویه و بویراحمد بازدید کرد.
ابراهیم آقابابایی طی سفری به یاسوج در تاریخ 1395/11/18 از بنیاد استان کهکیلویه و بویراحمد بازدید کرد. در ابتدای این سفر، در جلسه ای که با همراهی حجت‌الاسلام موسوی اعظم، مدیر بنیاد استان و معاونین ایشان در دفتر آقای مهندس محنایی معاون پشتیبانی و امور اقتصادی و منابع انسانی استاندار تشکیل شد، آقای آقابابایی ضمن معرفی بنیاد و فعالیتهای بنیاد مرکز و استان مساعدت ایشان را در پشتیبانی از فعالیتهای بنیاد استان خواستار شد که با قول مساعد معاون محترم استاندار همراه بود.
دومین برنامه این سفر، دیدار با حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی امام جمعه یاسوج بود. دراین دیدار پس از معرفی فعالیتهای بنیاد توسط آقای موسوی اعظم به ویزه فعالیتهای آموزشی و مناسبت نهم ربیع و پیگیری ساخت مسجد در روستایی که تعدادی از بهائیان در آن سکونت دارند، برای مقابله با این فرقه ضاله و معرفی بنیاد مرکز و برنامه ها و اقدامات انجام شده توسط آقای آقابابایی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی با یادآوری حدیث ثقلین و اینکه قرآن و اهل بیت نزد ما امانت هستند و بایستی آن را حفظ کرده و به آن چنگ بزنیم و تمسک جوئیم، وجود آقای قرائتی را بعنوان نعمتی الهی برشمرده و گفت: از ایشان به سهم خود تشکر کرده و همواره دعا گوی ایشان هستم.


وی افزود: همه پیامبران و ائمه منتظر ظهور حضرت هستند، امام زمان کاری را می کند که همه پیامبران و ائمه می خواستند انجام دهند و آن اصلاح جامعه بشری است، ایران قبل از اسلام هم آمادگی پذیرش دین را داشت و دختر پادشاهش (شهربانو دختر یزدگرد) همسر امام می شود. با توضیحاتی که آقای موسوی اعظم دادند معلوم است کارهای خوبی انجام می دهند من هم هر جا لازم باشد کمک می‌کنم.
دیگر برنامه این بازدید، دیدار با حضرت آیت‌ا... ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان بود. در این دیدار، آیت‌ا... ملک حسینی ضمن قول مساعدت در اجرای برنامه های فرهنگی بنیاد استان و تشکر از کارهای انجام شده، گسترش فعالیت‌های تبلیغی مهدوی به خصوص در سطح مدارس ودانشگاه‌ها را خواستار شد.


شرکت در جلسه شورای سیاستگذاری و پشتیبانی بنیاد استان دیگر برنامه این سفر بود. در این جلسه که با حضور اکثر مدیران کل عضو شورا تشکیل شد، پس از پخش کلیپ معرفی فعالیت‌های بنیاد استان، آقای موسوی اعظم گفت: ارتباط خوبی با دستگاههای اجرائی داریم و از هر دستگاه یک رابط برای مهدویت معرفی شده و جلسات شورای سیاستگذاری مرتبا تشکیل می شود. سپس حاضران به بیان فعالیت‌های انجام شده در حوزه مسئولیت خود و راه‌کارهای گسترش فرهنگ مهدوی پرداختند.

آخرین ویرایش
در 1395/12/2 16:00

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-86034297
تهران، خیابان طالقانی، میدان فلسطین، پلاک 387 کدپستی: ۱۴۱۶۷۱۳۸۱۱
پیامک
30001366