بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 602 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و بنیاد حضرت مهدی(عج)

به گزارش روابط عمومی، در راستای رسالت کمیته امداد امام خمینی(ره) به عنوان یک نهاد انقلابی و خدوم محرومین در عرصه اعتلای فرهنگ و ترویج فرهنگ مهدوی و در جهت بهره‌مندی از ظرفیت تخصصی بنیاد حضرت مهدی(عج) در پیشبرد این رسالت مقدس، تفاهم‌نامه‌ای فی مابین دو مجموعه منعقد گردید.
به گزارش روابط عمومی، در راستای رسالتی که کمیته امداد امام خمینی(ره) به عنوان یک نهاد انقلابی و خدوم محرومین در عرصه اعتلای فرهنگ و تحقق جامعه مهدوی بر عهده دارد و در جهت بهره مندی از ظرفیت تخصصی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در پیشبرد این رسالت مقدس و با هدف تبیین و ترویج معارف مهدوی در میان کارکنان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، تفاهم‌نامه‌ای فی مابین دو مجموعه منعقد گردید.

بر اساس این تفاهم نامه دو طرف متعهد شدند زمینه‌های لازم را در جهت استفاده متقابل از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دو مجموعه، جهت برگزاری دوره‌های آموزشی، برگزاری نمایشگاه، مسابقات و ... را
قالب بسترهای پشتیانی و فعالیت‌های علمی فراهم نمایند.

لازم به ذکر است که این تفاهم نامه در روز سه‌شنبه، دوم خرداد ماه 1396 به امضای جناب آقای حسین احمدیان معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) و جناب آقای دکتر متوسل، مدیرعامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) رسید و به مدت سه سال دارای اعتبار و قابل اجرا است.
آخرین ویرایش
در 1396/3/6 15:14

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366