بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 602 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

در جلسه شورای برنامه‌ریزی منطقه 5 بنیاد مطرح شد؛ جوان گرایی و جذب مخاطب برای بنیاد لازم است / هدف غایی نظام بسترسازی برای ظهور

به گزارش روابط عمومی بنیاد، جلسه شورای برنامه ریزی منطقه 5 کشور در تاریخ 1396/08/11 به میزبانی بنیاد استان بوشهر برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد، جلسه ی شورای برنامه ریزی منطقه 5 کشور در تاریخ 1396/08/11 به میزبانی بنیاد استان بوشهر و با حضور حجت‌الاسلا‌م‌والمسلمین دکتر متوسل مدیر عامل بنیاد، ابراهیم آقبابایی معاون اداری مالی و پشتیبانی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین فروزان نژاد مدیر بنیاد استان هرمزگان، پورفرج مدیربنیاد استان خوزستان، صادقی و حامدی نمایندگان بنیاد استان فارس، دهباشی مدیربنیاد استان بوشهر برگزارشد.
در ابتدای این گردهمایی شرکت‌کنندگان با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کردند. آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری با تأکید بر اینکه در استان نگاه فوق‌العاده‌ای به جوانان وجود دارد، گفت: جوان‌گرایی و جذب مخاطب برای بنیاد لازم و این مسئله نیازمند سیاستی راهبردی است.
وی افزود: جهان استکبار مغز را از انسان جدا کرده و جوانان بیش از حضور در جامعه، در فضای مجازی حضور دارند.
اقامه نماز به امامت نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، پایان بخش این دیدار بود.در ادامه مدیران بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر دیدار و فعالیت‌ها و رویکردهای بنیاد را برای وی تشریح نمودند.این گزارش می‌افزاید: در این دیدار استاندار بوشهر با بیان اینکه نهایت فلسفه جمهوری اسلامی به بحث مهدویت ختم می‌شود، گفت: هدف غایی نظام آن است که بستر ساز ظهور حضرت باشد.
وی اظهار داشت: ما باید مراقب باشیم از کارهایی که در حوزه ترویج مسائل دینی است، غفلت نشود چرا که این‌ها اساس نظام جمهوری اسلامی است.
استاندار بوشهر در خصوص کاهش مشکلات، ابراز کرد: اگر رنگ وبوی دینی والهی بر جامعه حاکم شود، بخش زیادی از مشکلات ما کاهش پیدا می کند.
گراوند وعده داد: در حد توان و مقدورات برای فعالیت‌های مهدوی به بنیاد استان کمک خواهد کرد.
در ادامه گردهمایی، مدیران حاضر به بررسی فعالیت‌های منطقه‌ای در خصوص نهم ربیع‌الاول سالروز آغاز امامت حضرت مهدی(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف) پرداختند.

آخرین ویرایش
در 1396/8/15 14:22

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366