بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 488 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

مراسم قرائت مناجات شعبانیه در مسجد مقدس جمکران

در آستانه ولادت حضرت امام عصر(عج) وهمزمان با ولادت حضرت علی اکبر(ع)، مراسم قرائت مناجات شعبانیه در روز شنبه هشتم اردیبهشت ماه 97 با حضور شخصیت های فرهنگی و سیاسی قم و اصفهان در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار گردید.
در آستانه ولادت حضرت امام عصر(عج) وهمزمان با ولادت حضرت علی اکبر(ع)، مراسم قرائت مناجات شعبانیه در روز شنبه هشتم اردیبهشت ماه 97 با حضور شخصیت های فرهنگی و سیاسی قم و اصفهان در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار گردید. در این مراسم که با همت هیئت رزمندگان اسلام و ستاد شعبانیه استان اصفهان برگزار گردید، تعداد 100 دستگاه اتوبوس با عنوان کاروان منتظران ظهور از گلستان شهدای اصفهان به مسجد مقدس جمکران اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد استان اصفهان، در ابتدای این مراسم، پس از سخنرانی آیت الله مهدوی نماینده مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اصفهان و همچنین حجت الاسلام و المسلمین مهدی نیلی پور مدیر بنیاد استان، مداحان اهل بیت به مدیحه سرایی پرداختند. در خاتمه ضمن تجلیل از خانواده شهید حججی، از کتاب دانشنامه مصور مهدویت و کتاب مهدویت ، انقلاب ، شهدا کاری از بنیاد مهدویت و آینده پژوهی اصفهان رونمایی شد.
آخرین ویرایش
در 1397/2/11 20:43 توسط زهره رجبی شیزری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366