بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 488 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

نشست "معارف مهدوی" در نمایشگاه قرآن برپا شد

معاون فرهنگ،آموزش و پژوهش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عج) در نشست تخصصی «معارف مهدوی» که بعد از ظهر سه شنبه اول خردادماه 1397 در نمایشگاه قرآن برگزار شد مهمترین شاخص امنیت را امنیت روحی و روانی عنوان و تاکید کرد: بهترین هدیه والدین به فرزندانشان این است که در جهت ظهور امام زمان (عج) گام بردارند.
معاون فرهنگ،آموزش و پژوهش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در نشست تخصصی «معارف مهدوی» که بعد از ظهر سه شنبه اول خردادماه 1397 در نمایشگاه قرآن برگزار شد مهمترین شاخص امنیت را امنیت روحی و روانی عنوان و تاکید کرد: بهترین هدیه والدین به فرزندانشان این است که در جهت ظهور امام زمان(عج) گام بردارند.

به گزارش ستاد خبری بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم حجت‌الاسلام کفیل، معاون آموزشی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در ابتدای این نشست با بیان اینکه جامعه خودگرا هیچ وقت خداگرا نمی شود، اظهارداشت: زمانی که مدیر یک جامعه صالح باشد ما جامعه ای سالم خواهیم داشت.

وی در ادامه به مشخصه های حکومت امام عصر(عج) اشاره و اضافه کرد: امام زمان(عج) در مرحله نخست مدیر صالح انتخاب می کند بطوریکه متخصصان متعهد در زمان امام عصر حکومت خواهند کرد و بدین شکل دولت کریمه تشکیل می شود.

حجت‌الاسلام کفیل با بیان اینکه دین در زمان حکومت امام عصر(عج) برمدار ولایت است، اضافه کرد: قبل از ظهور امام زمان خوف و ترس تمام عالم را فرا گرفته است و پس از ظهور جامعه به امنیت می‌رسد.

معاون آموزشی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) مهمترین شاخص امنیت را امنیت روحی و روانی عنوان کرد و به بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در این باره اشاره کرد و گفت: بر اساس فرمایش رهبر انقلاب "ظهور، آغاز زندگی است"، به تعبیری پیش از ظهور حجت، گویا بشر اصلا زندگی نکرده است.

وی خاطرنشان کرد: بهترین هدیه‌ای که هر پدر و مادری می تواند به فرزند خود بدهد این است که تاریخ زندگی فرزندانشان را فرج و ظهور امام زمان(عج) قرار دهند به این معنی که برای ظهور ولی عصر گام بردارند.
آخرین ویرایش
در 1397/3/13 12:23

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366