بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 537 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

ورود کلینیک های انتظار به عرصه آموزش معارف مهدوی

حجت الاسلام درچه ای گفت: طرح کلینیک انتظار که مدتی است به همت بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) شهرستان های استان تهران اجرا می شود، علاوه بر ارائه خدمات پزشکی و مشاوره ای، مراجعان را با مباحث مهدوی آشنا می کند.
حجت الاسلام سید علی درچه ای با اشاره به برنامه های بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان های استان تهران، اظهار کرد: هفته گذشته در شهر قدس و قرچک، در راستای اجرای کلینیک انتظار،‌ پزشکان و مشاوران در این دو منطقه حضور یافته و به ویزیت بیماران پرداختند.
مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان های استان تهران افزود: برنامه مشاوره و خدمات پزشکی در این دو شهر به بیماران ارایه و قرار شد به صورت ماهانه در میدان امام حسین(ع) شهر قدس و منطقه داوودآباد در قرچک این خدمات به مراجعان ارایه شود.
وی تصریح کرد: ذیل برنامه کلینیک انتظار با تشکیل پرونده پزشکی فرد، کار درمانی به شکل جدی تر و تخصصی تر پیگیری و از سوی دیگر، پرونده مشاوره نیز برای بیمار تشکیل می شود.
درچه ای با تاکید بر اینکه فعالیت کلینیک انتظار حتما باید محل مشخصی داشته باشد، بیان کرد: نمی شود فعالیت های پزشکی را داخل چادر یا فضایی مثل بیمارستان صحرایی اجرا کرد و حتما باید سالن یا چند کلاس در اختیار پزشکان باشد.
این فعال مهدوی در تشریح برنامه های دیگری که ذیل کلینیک انتظار به مراجعان ارایه می شود، گفت: بسته های فرهنگی شامل محصولاتی نظیر کتاب در حوزه مهدویت، کتابچه ای برای بزرگسالان و مجله امان به مراجعه ارایه می شود.
درچه ای یادآور شد: ذیل کلینیک انتظار، برای طرح مباحث مهدوی به دنبال آن هستیم که در ادامه مباحث مشاوره ای، مردم را با موضوع مهدویت و امام شناسی آشنا کنیم.
منبع: خبرگزاری شبستان
آخرین ویرایش
در 1397/7/28 15:15

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366