بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 537 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان تهران برگزار شد

تغییر در مدیریت مجموعه های فرهنگی جهت نو آوری و بروز ایده های جدید و استفاده از ظرفیت های به روز، امری ضروری است.
در این مراسم که با حضور اعضای شورای معاونین دفتر مرکزی بنیاد برگزار شد، ابتدا حجت الاسلام والمسلمین دکتر متوسل تغییر در مدیریت مجموعه های فرهنگی را جهت تو آوری و بروز ایده های جدید و استفاده از ظرفیت های به روز، امری ضروری دانست و گفت، طبیعی است که مدیران جدید نباید کارهای خوب مدیران قبلی را مورد غفلت و فراموشی قرار دهند، بلکه باید برنامه های گذشته را بررسی و کارهای خوب را با به روزآوری ادامه دهند نه اینکه همه کارهای گذشته را رها کنند و این انتظار درستی است.
متوسل افزود خداوند حتی در قرآن به پیامبر اکرم (ص) هم می فرمایند: فَبِهُدَاهُمُ اقْتَدِهْ یعنی به هدایت پیامبران گذشته هم اقتدا کن، هم یاد آنها را زنده نگهدار « وَاذْكُرْ فِي الْكِتَابِ إِبْرَاهِيمَ » و هم برنامه های آنها را حفظ کن.
متوسل استان تهران را در زمره ی استان های کلیدی کشور خواند و گفت: به دلیل وسعت، جمعیت و جایگاه، پایتخت در بین سایر استان ها نقش کلیدی دارد و این شرایط می طلبد که کارهای فرهنگی قابل اجرا در آن، همواره با ورود نیروها و افکار جدید، با نشاط بیشتری ادامه پیدا کند.
مدیرعامل بنیاد ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات ارزشمند حجت الاسلام عباسیان در مدت تصدی مسئولیت بنیاد استان گفت: ایشان نهایت تلاش و کوشش را در تحقق اهداف بنیاد داشته اند و ثمرات آن مشهود است.
در ادامه مراسم، حجت الاسلام عباسیان طی سخنانی توضیحاتی در مورد محدودیت های موجود و کارهای انجام شده ارائه دادند و موفقیت مدیر جدید استان را از درگاه خداوند خواستار شدند.
حجت الاسلام عباسعلی پور مدیر جدید بنیاد استان نیز ضمن تقدیر از خدمات انجام شده اظهار امیدواری کرد که در آینده نیز کماکان بتوانند از تجربیات آقای عباسیان بهره برداری نمایند.
آخرین ویرایش
در 1397/8/15 14:45

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366