بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 541 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

سومین جلسه ستاد برگزاری اولین اجلاس ملی مهدویت و انقلاب اسلامی برگزار شد

ارائه حدود 60 مقاله به دبیرخانه اجلاس و انجام 23 مصاحبه با مراجع عظام و شخصیت های علمی و فرهنگی حوزه علمیه قم از دستاوردهای شاخص اجلاس است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد، سومین جلسه ستاد برگزاری اجلاس با حضور نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت آموزش و پرورش، سازمان تبلیغات اسلامی، مجمع جهانی اهل بیت(ع)، ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی، جامعة المصطفی العالمیة، مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، مدیرعامل و اعضای شورای معاونین بنیاد تشکیل شد.
در این جلسه ابتدا حجت الاسلام دکتر متوسل مدیرعامل بنیاد پس از بیان اهداف و اهمیت برگزاری اجلاس در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران گفت: با فراخوان انجام شده حدود 60 مقاله به دبیرخانه رسید که در ارزیابی اولیه 10 مقاله مورد پذیرش واقع شد و در حال داوری نهایی است.
متوسل افزود: همچنین 23 مصاحبه با مراجع عظام و شخصیت های علمی و فرهنگی حوزه توسط کارگروه علمی اجلاس انجام شده که در حال آماده سازی برای ارائه می باشد.
مدیرعامل بنیاد از آماده شدن تیزر اجلاس و ارائه جهت پخش از رسانه ملّی و فضای مجازی به عنوان یکی دیگر از اقدامات انجام شده یاد کرد و افزود: تجلیل از افراد شاخص که فعالیت مهدوی داشته اند نیز در دستور کار اجلاس قرار دارد. وی برگزاری این اجلاس را مقدمه ای برای همکاری های بیشتر نهادهای همکار و بهره گیری از ظرفیت های آنان در آینده دانست.
در ادامه جلسه اعضا به بیان نظرات و پیشنهادات و همچنین اقدامات انجام شده دستگاه متبوع خود در ارتباط با اجلاس پرداختند و بر فعالیت هر چه بیشتر در حوزه فضای مجازی تأکید کردند.
آخرین ویرایش
در 1397/11/8 16:16

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366