بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 593 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

دیدار تشکل های مهدوی استان یزد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان یزد، جمعی از خادمین افتخاری مسجد مقدس جمکران با آیت ا... ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان دیدار کردند.
بنا بر این گزارش، در ابتدای این دیدار محمود رستگاری مدیر بنیاد استان از برگزاری دوره های تخصصی تربیت مربی و همچنین دوره های آموزشی کودک و نوجوان در حوزه مهدوی خبر داد.
وی با اشاره به برنامه های نیمه شعبان امسال افزود توجه به مراسم احیای شب نیمه شعبان،آذین بندی شهر و طرح پرسش چه کنم تا امام زمان(عج) زودتر ظهور کنند و من جزء یارانشان باشم ، سه محور اصلی برنامه هایی است که امسال در نیمه شعبان برگزار میشود.

در ادامه آیت‌الله ناصری ، با اشاره به اینکه معنای انتظار این نیست که ما بنشینم و منتظر بمانیم تا زمان ظهور فرا برسد، اظهار داشت: این تفکری است که برخی از فرقه‌هایی از آن پیروی می‌کردند و اعتقاد داشتند که باید دست روی دست گذاشت و بگذاریم گناه‌ها توسعه پیدا کند چون امام زمان(عج) وقتی ظهور می‌کنند که زمین پر از ظلم و جور می‌شود.
ایشان افزودند: تعبیر ما از انتظار این است که ما زمینه لازم را فراهم کرده و مردم را به پیشرفت و انقلابی بودن مشتاق کنیم و آرمان‌های امام زمان را به آنها بیان کنیم.
نماینده ولی فقیه در استان یزد معنای منتظر بودن را زمینه‌سازی برای ظهور حضرت دانست و گفت: حضرت امام خمینی(ره) در ابتدای انقلاب سعی بر آماده‌سازی مردم برای ظهور داشتند و مقام معظم رهبری هم در این راه حرکت می‌کنند.
رئیس شورای سیاتگذاری مهدویت استان با اشاره به اینکه هر کسی که در زمینه مهدوی فعالیت دارد باید به انقلاب و ولایت متصل شود گفت: الان کشتی‌بان انقلاب ما ولایت فقیه و مقام معظم رهبری است و همه باید در این مسیر قرار گیریم.آخرین ویرایش
در 1398/2/8 15:07

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366