بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 597 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان، غرفه مهدویت در هفتمین نمایشگاه بزرگ علوم قرآنی یزد راه اندازی شد.

با حضور آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان یزد، غرفه و نمایشگاه محصولات مهدوی بنیاد استان در هفتمین نمایشگاه بزرگ علوم قرآنی یزد افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) یزد، در هفتمین نمایشگاه بزرگ علوم قرآنی یزد که به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار میگردد، غرفه و نمایشگاه محصولات مهدوی بنیاد استان راه اندازی شد.
از جمله اقدامات انجام شده در این غرفه میتوان به فروش کتب و محصولات مهدوی، پخش گزارش تصویری از فعالیت های این بنیاد در سال های اخیر، پخش مستند و کلیپ های مهدوی و همچنین ارائه گزارشی از فعالیت های این بنیاد به بازدید کنندگان و ثبت نظرات آن ها اشاره نمود.بنابراین گزارش، آیت الله ناصری نماینده محترم ولی فقیه و رئیس شورای سیاست گذاری مهدویت استان، حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم مدرسی امام جمعه محترم بخش مرکزی یزد، سید ابوالفضل موسوی نماینده محترم مردم یزد در مجلس شورای اسلامی و همچنین سید محمد رستگاری فرماندار یزد از جمله بازدید کنندگان این غرفه در محل این نمایشگاه بودند.
همچنین این نمایشگاه تا دوم خرداد ماه به مدت 10 شب از ساعت 21 در حسینیه صاحب الزمان(عج) محمودآباد یزد پذیرای علاقه مندان میباشد.
عکس عکس
آخرین ویرایش
در 1398/2/31 10:09

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366