بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 594 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

معاون فرهنگ،آموزش و پژوهش بنیاد: حلقه‌های مهدوی در ۳۰۰ مسجد کشور برگزار می‌شود/ اجرای طرح «بلاغ» در تابستان

حجت الاسلام والمسلمین کفیل: در طرح «بلاغ» قرار است مجموعاً ۳۰۰ مبلغ در استان‌های کشور حضور پیدا کنند و براساس 3 متن آموزشی پیش‌بینی شده، حلقه‌های مهدوی را در مساجد برگزار کنند.
حجت‌الاسلام محمدصادق کفیل، معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، با اشاره به تفاهم‌نامه منعقد شده میان این مرکز با ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد ویژه غنی‌سازی اوقات فراغت و تابستان اهالی مسجد با موضوعات مهدوی اظهارداشت: براساس این تفاهم‌نامه به صورت ویژه و شاخص، طرح «بلاغ» در بیش از ۳۰۰ مسجد کشور اجرایی می‌شود.
وی اضافه کرد: در این طرح قرار است مجموعاً ۳۰۰ مبلغ در استان‌های کشور حضور پیدا کنند و براساس سه متن آموزشی پیش‌بینی شده، حلقه‌های مهدوی را در مساجد برگزار کنند، به این معنا که در هر استان کشور، ۱۰ مبلغ مهدوی حضور پیدا و در مساجد شاخص آن‌ استان، حلقه مهدوی را برگزار می کنند.
کفیل با بیان اینکه هر مبلغ ۲۰ جلسه آموزشی در هر استان برگزار ‌می‌کند، تصریح کرد: در این حلقه‌ها قرار است مباحث امام‌شناسی و مهدویت مطرح شود که مباحث امام‌شناسی آن براساس متن تهیه شده توسط حجت الاسلام والمسلمین سید جواد بهشتی ارائه می‌شود که ترکیبی از اعتقادات، آموزه‌های اخلاقی، احکام و ... است و مباحث مهدوی نیز براساس کتاب منجی موعود ارائه می‌شود.
معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) ادامه داد: همچنین از مطالب کتاب داستان راستان و نیز کتاب تفسیر سوره لقمان حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی در این آموزش‌ها استفاده خواهد شد..
آخرین ویرایش
در 1398/4/16 13:23

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366