بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 550 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت: اعزام ۵۰ کارشناس و مبلغ مهدوی به پیاده‌روی اربعین/ مقابله با فعالیت مدعیان دروغین در فضای اربعین

حجت‌الاسلام نصوری با اعلام حضور ۵۰ نفر از کارشناسان و مبلغان مرکز تخصصی مهدویت در پیاده‌روی اربعین، گفت: روشنگری در مباحث مهدوی و مبارزه با جریان‌های انحرافی مثل «احمدالحسن» از جنبه‌های این حضور تبلیغی است.
حجت الاسلام والمسلمین «محمدرضا نصوری» در گفت وگو با خبرگزاری شبستان درباره برنامه های مرکز تخصصی مهدویت ویژه ایام اربعین حسینی، اظهار کرد: مبلغان مرکز در قالب زائر و نیز به عنوان موکب‌دار و با همکاری ستاد مرکزی اربعین و مسجد مقدس جمکران در نجف اشرف، کربلای معلی و مسیر پیاده روی «طریق الحسین(ع)» مستقر و فعال می شوند.
معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت ادامه داد: شان حضور این مبلغان برای آن است که برخی انحرافات سال های قبل بروز نکند و فضای معنوی پیاده روی اربعین، سبب سوءاستفاده شیادان نشود.
وی در ادامه بیان کرد: پاسخ به شبهات مهدوی و تبیین شان و نقش اماکن منتسب به امام زمان(عج) همچون مسجد «سهله» در مهندسی مهدویت و انتظار از دیگر جنبه های حضور تبلیغی کارشناسان و مبلغان مرکز تخصصی مهدویت در پیاده روی اربعین است.
حجت الاسلام نصوری درباره تعداد مبلغان و کارشناسان اعزامی مرکز تخصصی مهدویت به پیاده روی اربعین، اعلام کرد: سال گذشته گروه اعزامی نزدیک به 30 نفر بودند اما امسال به تناسب درخواست ها، این تعداد به 50 نفر افزایش یافته است.
وی با بیان اینکه بخش اعظم این کارشناسان برای روشنگری در مباحث مهدوی و مبارزه با جریان های انحرافی مثل «احمدالحسن»، در ایام اربعین حسینی فعالیت می کنند، گفت: معرفی امام زمان(عج) و تبیین مبانی مهدویت به زبان های مختلف، برگزاری نمایشگاه های موضوعی از طریق ارائه کار به مواکب در این راستا انجام می شود.
حجت الاسلام نصوری در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر این، ویژه برنامه های کودک و نوجوان شامل عکس و محتوا و پرده خوانی مهدوی با حضور کارشناسان مرکز تخصصی مهدویت برای برخی موکب ها پیش بینی شده است.
آخرین ویرایش
در 1398/7/7 13:56

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366