بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 550 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

اولین جلسه شورای سیاستگذاری، پشتیبانی و هماهنگی فعالیتهای مهدوی استان همدان تشکیل شد.

اولین جلسه شورای سیاستگذاری ، پشتیبانی و هماهنگی فعالیتهای مهدوی استان همدان در ساعت 10 روز چهارشنبه مورخ 1398/7/10 با حضور اعضاء و به ریاست آیت الله شعبانی نماینده محترم ولی فقیه در استان تشکیل گردید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد استان، جلسه شورای سیاستگذاری ، پشتیبانی و هماهنگی فعالیتهای مهدوی استان همدان در ساعت 10 روز چهارشنبه مورخ 1398/7/10 با حضور اعضاء و به ریاست آیت الله شعبانی نماینده محترم ولی فقیه در استان تشکیل گردید.
در این جلسه ابتدا حجت الاسلام و المسلمین حسنی حلم مدیر بنیاد و دبیر شورای سیاستگذاری مهدویت استان گزارش اجمالی از اقدامات و فعالیتهای بنیاد ارائه و به اهمیت و نقش گام دوم انقلاب در زمینه سازی و بستر سازی زمینه های ظهور تاکید نمود. حجت الاسلام حسنی حلم افزود : این بنیاد فعالیت خود را با ارائه برنامه های فرهنگی و آموزشی آغاز کرده و در نشست امروز با تشکیل شورای سیاستگذاری، فعالیتهای مهدوی قرار است منسجم تر و با کمک دستگاههای اجرایی مرتبط انجام شود.
در ادامه معاون سیاسی ، امنیتی استانداری ارائه طرح و برنامه های بنیاد مهدویت در شورای فرهنگی عمومی استان را خواستارشد.
این گزارش می افزاید: در ادمه جلسه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان به نقش بنیاد مهدویت در تاثیر گزاری در برنامه های دانشگاه ها تاکید نمود.
مسئول خیرین بنیاد نیز در این جلسه یادآور شد: برنامه های بنیاد مهدویت و تشکیل شعبه در شهرستانها در دستور کار ائمه جمعه شهرستانها قرار گیرد.
در ادامه نماینده ولی فقیه در استان ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه فعالیتها و اقدامات ارزشمند بنیاد مهدویت استان گفت: در عرصه های عمومی بنیاد مهدویت بایستی جنبه حمایت داشته باشد که این مهم نیازمند حمایت های مالی و معنوی است .آیت ا.. شعبانی نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به اهمیت موضوع مهدویت و ایجاد انحرافات و شبهه افکنی درباره این موضوع، تشکیل این بنیاد و انجام اقدامات فرهنگی و تخصصی برای ترویج فرهنگ مهدویت در جامعه را ضروری خواند .
در پایان پس از قرائت شیوه نامه شورا و تشریح آن، احکام اعضا توسط رئیس شورا به ایشان تحویل شد.


عکس عکس عکس
آخرین ویرایش
در 1398/7/14 14:23

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366