بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 550 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

اجتماع مبلغین مهدوی در آستانه اربعین حسینی

به گزارش روابط عمومی بنیاد استان قم، جلسه هم اندیشی مبلغین مهدوی اربعین حسینی در تاریخ 98/7/15 در سالن مهدیه بنیاد استان قم برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد استان قم، جلسه هم اندیشی مبلغین مهدوی اربعین حسینی در تاریخ 1398/7/15 در سالن مهدیه بنیاد استان قم برگزار گردید.
این جلسه که همزمان با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر برگزار گردید، ابتدا حجت الاسلام محمودی مدیر فرهنگی بنیاد استان، ضمن خیر مقدم گویی به حضار محترم و بیان ضرورت فعالیت فرهنگی و تبلیغی با رویکرد مهدویت در ایام اربعین حسینی ، به تشریح اهداف این طرح و اعزام تخصصی مبلغین مهدویت در حرکت جهانی اربعین پرداخت.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین کلباسی رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم، با بیان پیوند عمیق مهدویت و انتظار با جریان تمدن ساز اربعین، از مبلغین خواست تا جایگاه اربعین در ترویج و نشر معارف مهدویت و مقدمه سازی ظهور آن حضرت را برای مخاطبان تبیین نمایند.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین شهیدی مدیر بنیاد استان، ضمن تشکر و قدردانی از حضور اساتید و کارشناسان و مبلغین مهدویت، خاطر نشان کرد: بعد از تجربه سال گذشته و اعزام حدود 15 نفر از مبلغین مهدویت، امسال شاهد حضور بیش از 50 کارشناس و مبلغ مهدویت هستیم.
وی در ادامه به نفوذ جریان های انحرافی مهدویت در مواکب بین مسیر نجف به کربلا اشاره کرد و مسلط بودن مبلغین و کارشناسان را جهت پاسخگویی به سوالات و شبهات مهدویت خواستار شد.
در انتها حجت الاسلام اسد اللهی مسئول اجرایی دبیرخانه شورای سیاست گذاری مهدویت استان قم، ضمن خرسندی از حضور مبلغین مهدویت مراکز مختلف در این اجتماع با شکوه، پدیده عظیم اربعین را محل اجتماع و هم افزایی بیش از پیش مراکز مهدوی و مبلغین مهدویت دانست.
در پایان بسته های فرهنگی- مهدوی به مبلغین مهدویت تقدیم گردید.
آخرین ویرایش
در 1398/7/16 12:42

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366