بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 559 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

با حضور حجت الاسلام والمسلمین قرائتی، مدیر جدید بنیاد استان قزوین معرفی شد.

طی جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی رئیس هیئت امنای بنیاد، آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان، حجت الاسلام دکتر محمود متوسل مدیرعامل بنیاد و تنی چند از مدیران فرهنگی و حوزوی استان، مدیر جدید بنیاد استان معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد استان قزوین؛ مراسم معارفه مدیر جدید بنیاد استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی رئیس هیئت امنای بنیاد، آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان، حجت الاسلام دکتر محمود متوسل مدیرعامل بنیاد و تنی چند از مدیران فرهنگی و حوزوی و دستگاه‌های دولتی استان روز شنبه مورخ 1398/8/4در محل دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین برگزار شد.
در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین قرائتی از مسئولان و فعالان فرهنگی و حوزوی قزوین درخواست کرد که به صورت جدی وارد میدان شوند و برای ترویج مبانی فرهنگی و علمی مهدویت در به صورت تخصصی فعالیت کنند؛ زیرا امام زمان(عج) مختص هیچ حزب و جناح و جریانی نیست بلکه امام متعلق به همه ماست و باید برای ترویج مهدویت همه پای کار بیائیم.
در پایان این جلسه از زحمات آقای حسن کاشی مدیر سابق بنیاد استان تقدیر به عمل آمد و آقای محمد پورزرشکی به عنوان مدیر جدید بنیاد استان معرفی شد.


عکس عکس عکس
آخرین ویرایش
در 1398/8/6 11:28

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366