بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 559 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

دومین جلسه شورای سیاستگزاری، هماهنگی و راهبری فعالیت های مهدوی استان آدربایجان غربی برگزار شد

دومین جلسه شورای سیاستگزاری، هماهنگی و راهبری فعالیت های مهدوی استان آدربایجان غربی در تاریخ چهارم آبان ماه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و اکثریت اعضا در محل دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد ,
به گزارش بنیاد استان، دومین جلسه شورای سیاستگزاری، هماهنگی و راهبری فعالیت های مهدوی استان آدربایجان غربی در تاریخ چهارم آبان ماه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و اکثریت اعضا در محل دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد.
در ابتدا حجت الاسلام والمسلمین میرزایی مدیر بنیاد استان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته به برنامه های پیش رو از جمله مراسمات نهم ربیع الاول دوره های آموزشی و غیره اشاره کرد. سپس اعضای جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در حوزه تبلیغ و ترویج فرهنگ مهدویت بخصوص هر چه بهتر برگزار شدن برنامه های نهم ربیع ارائه دادند.
در پایان حجت الاسلام والمسلمین دکتر قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه به اهمیت استفاده از فضای مجازی در معرفی و شناساندن امام زمان( ع) به جامعه و ضرورت اجتناب از کارهای سطحی در حوزه مهدویت تاکید کرد. برگزاری جشن بیعت همزمان با آئین عبادی سیاسی نماز جمعه، قرائت بیانیه بیعت با امام زمان در مدارس، پادگانهای نظامی و غیره و برنامه ریزی برای برگزاری همایش علمی - پژوهشی مهدی موعود از دیدگاه فرق و مذاهب از جمله ی مصوبات این جلسه بود.
آخرین ویرایش
در 1398/8/8 11:01

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366