بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 599 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

جلسه شورای سیاست‌گذاری، پشتیبانی و هماهنگی فعالیت های مهدوی استان کهکیلویه و بویر احمد برگزار شد.

جلسه شورای سیاست‌گذاری، پشتیبانی و هماهنگی فعالیت های مهدوی استان کهکیلویه و بویر احمد از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخه۹۹/۴/۷ با دعوت قبلی و حضور اعضا در محل دفتر نماینده ولی فقیه و رئیس شورای سیاست گذاری استان تشکیل گردید
به گزارش روابط عمومی بنیاد استان، جلسه شورای سیاست‌گذاری، پشتیبانی و هماهنگی فعالیت های مهدوی استان کهکیلویه و بویر احمد راس ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخه۹۹/۴/۷ با دعوت قبلی و حضور اعضا در محل دفتر نماینده ولی فقیه و رئیس شورای سیاست گذاری استان تشکیل گردید در این جلسه که با هدف حل مشکل ساختمان مجتمع فرهنگی بنیاد مهدویت استان شکل گرفت، معاون امور عمرانی استاندار، شهرداریاسوج ، رئیس و اعضای شورای شهر یاسوج ،مدیرکل راه و شهرسازی و... به عنوان مدعوین ویژه حضور داشتند.
پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، حجت الاسلام موسوی اعظم مدیر بنیاد استان در خصوص فعالیت‌های بنیاد ، ساختار بنیاد و ضرورت پرداختن بیش از پیش به اصول اعتقادی و مهدوی و ایفای نقش موثر اعضا در خصوص مهمترین مسئله بشریت( مهدویت) گزارش و مطالبی ارائه کرد.
در ادامه حضرت حجه الاسلام و المسلمین حسینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج ضمن تشکر از فعالیتهای انجام شده، به برکات وجودی قطب عالم امکان اشاراتی داشتند و همگان را به شناخت معارف حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف که از کمالات انسانی است سفارش و تاکید کرد: مهمان باید میزبان را بشناسد تا مشمول "مات میتة الجاهلیة" نباشد. وی افزود: کار کردن در مسئله مهدویت خدمت به انسانیت است و باید افتخار کنیم که از نوکران آن حضرت هستیم .
نماینده ولی فقیه در استان گفت: احداث یک مجتمع فرهنگی چند منظوره برای برنامه‌های فرهنگی مذهبی مهدوی از ضروریات است و لازم است هر چه سریعتر اقدام لازم توسط مسئولین مربوطه به عمل آید.
پس از اظهار نظر سایر اعضا و بیانات معاون سیاسی امنیتی استاندار و اظهارات شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج وسایر حضار در جلسه، باتخصیص قطعه زمینی جنب پارک ولایت برای احداث ساختمان مجتمع فرهنگی مهدوی توافق گردید و مقرر شد زمین مذکور پس از درخواست کتبی مدیربنیاد استان به شهردار و انجام مراحل قانونی و اخذ موافقت های لازم ازطریق شورای اسلامی شهر و دستگاههای متولی دراسرع وقت تحویل بنیاد استان گردد .
درپایان احکام جدید اعضای شورای سیاست گذاری استان توسط نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج به ایشان داده شد.

عکس عکس
آخرین ویرایش
در 1399/4/10 12:23

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-88998600
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366