بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

مدرسه و پایگاه های علمی
مدرسه مجازی مهدویت
هم‌اکنون 740 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

اعلام نتایج و معرفی برگزیدگان دوره اول آزمون سراسری معارف مهدویت

به گزارش پورتال جامع مهدویت، برگزیدگان دوره اول آزمون سراسری معارف مهدویت معرفی شدند. به 114 برگزیده این آزمون که در دی‌ماه 1393 با مشارکت بیش از 9 هزار داوطلب در سراسر کشور برگزار شد، طی مراسمی ویژه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
برگزیدگان دوره اول آزمون سراسری معارف مهدویت معرفی شدند. به 114 برگزیده این آزمون که در دی‌ماه 1393 با مشارکت بیش از 9 هزار داوطلب در سراسر کشور برگزار شد، طی مراسمی ویژه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
طبق اعلام برنامه قبلی، نتایج برگزاری نخستین آزمون سراسری معارف مهدویت در سطح عمومی که همزمان با جشن آغاز امامت موعود و ایام بزرگداشت نهم ربیع‌الاول، توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود علیه‌السلام در سراسر کشور برگزار شد، در نیمه دوم اسفندماه 93 در پورتال جامع مهدویت قرار گرفت.

داوطلبان محترم می‌توانند برای دریافت گواهینامه حضور در آزمون و اطلاع از نمره و رتبه خود در حوزه امتحان و کل کشور، به بخش « کاربرگ‌های من» در صفحه شخصی خود مراجعه کرده و در کاربرگ شرکت در آزمون، بر روی گزینه قرمزرنگ «چاپ گواهینامه» کلیک نمایند.


گواهینامه شرکت در آزمون شامل سه ویژگی کلیدی «نمره»، «رتبه در حوزه امتحانی» و «رتبه در کل کشور» می‌باشد و ملاک رتبه‌بندی داوطلبان و تعلق جایزه به آنها، فقط «رتبه در کل کشور» می‌باشد و سایر ویژگی‌ها صرفاً جهت اطلاع داوطلبان و راهنمایی نسبت به هدایت آموزشی اعلام گردیده است.

به هر یک از نه نفر اول آزمون در سطح کشور جوایزی به مبلغ 20 میلیون ریال اهدا خواهد شد. همچنین، به سی نفر بعدی (نفر 10 تا 39 در سطح کشور) کمک هزینه سفر عمره مفرده به مبلغ 10 میلیون ریال، به سی نفر بعدی (نفر 40 تا 69 در سطح کشور) کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به مبلغ 7 میلیون ریال، به سی نفر بعدی (نفر 70 تا 99 در سطح کشور)‌ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به مبلغ 2.5 میلیون ریال و به پانزده نفر بعدی (نفر 100 تا 114) مبلغ یک میلیون ریال اهدا خواهد شد.


نه نفر برتر آزمون در سطح کشور عبارتند از:
نفر اول: سرکار خانم «طیبه پاسبان» از حوزه امتحانی خراسان جنوبی ـ بیرجند
نفر دوم: جناب آقای «محمدجواد آزادی» از حوزه امتحانی کهگیلویه و بویراحمد ـ یاسوج
نفر سوم: جناب آقای «علی احمد رضایی» از حوزه امتحانی لرستان ـ خرم آباد
نفر چهارم: جناب آقای «میثم پورنقدی» از حوزه امتحانی گیلان ـ رشت
نفر پنجم: سرکارخانم «آذر رمضانی تازه‌کند» از حوزه امتحانی آذربایجان غربی ـ ارومیه
نفر ششم: سرکارخانم «سکینه طالب‌زاده» از حوزه امتحانی فارس ـ شیراز
نفر هفتم: سرکارخانم «مرضیه منوچهری» از حوزه امتحانی بوشهر ـ بوشهر
نفر هشتم: سرکارخانم «طاهره بدیع مطلق نارویی» از حوزه امتحانی سیستان و بلوچستان ـ زاهدان
نفر نهم: سرکارخانم «نجمه اسماعیلی فضل‌آبادی» از حوزه امتحانی یزد ـ یزد

گزارش کامل برگزاری آزمون شامل آمار کامل داوطلبان و حوزه‌های امتحانی، شیوه تصحیح و امتیازدهی، مصاحبه با طراحان سوال، تبیین پرسش‌های چالش‌برانگیز و معرفی برگزیدگان و برنامه تقدیر از آنان در شماره 51 نشریه امان منتشرشده است. چنانچه داوطلبان محترم تا پایان تعطیلات نوروزی نسبت به تکمیل بخش‌های مربوط به نشانی دقیق و کد پستی محل سکونت در صفحه شخصی خود اقدام نمایند و یا نشانی دقیق و کد پستی محل سکونت خود را به شماره پیامک 300013 ارسال نمایند، یک نسخه از نشریه به همراه هدیه‌های ضمیمه به طور رایگان برای آنها ارسال خواهد شد.


داوطلبانی که نمره آنها بیشتر از 60 باشد، امکان ثبت‌نام در طرح نظام جامع آموزش عمومی مهدویت کشور و شرکت در دوره‌های آموزش عمومی سراسری را خواهند داشت. اطلاعات تکمیلی در رابطه با هدایت تحصیلی و شرکت در دوره‌های آموزشی آتی در مراسم تقدیر از برگزیدگان در نیمه شعبان 1394 اعلام خواهد شد.
آخرین ویرایش
در 1395/9/9 07:55 توسط فرشاد بختیاری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-86034297
تهران، خیابان طالقانی، میدان فلسطین، پلاک 387 کدپستی: ۱۴۱۶۷۱۳۸۱۱
پیامک
30001366