بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

مدرسه و پایگاه های علمی
مدرسه مجازی مهدویت
هم‌اکنون 740 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری هشتمین گردهمایی فعالان مهدوی کشور

هشتمین گردهمایی فعالان مهدوی، باحضور اعضای محترم هیأت امنا و هیأت مدیره بنیاد، فعالان مهدویت کشور و برگزیدگان اولین دوره آزمون سراسری معارف مهدویت راس ساعت 9 صبح روز جمعه 8 خرداد ماه 1394 برگزار می‌گردد.
به گزارش پورتال جامع مهدویت، هشتمین گردهمایی فعالان مهدوی، جمعه 8 خردادماه در مجتمع مهدی‎یاوران قم برگزار می‌گردد.
این همایش از سوی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) و باحضور اعضای محترم هیأت امنا و هیأت مدیره بنیاد، فعالان مهدویت کشور و برگزیدگان اولین دوره آزمون سراسری معارف مهدویت راس ساعت 9 صبح روز جمعه هشتم خرداد ماه 1394 برگزار خواهد شد.
همچنین در حاشیه برگزاری این گردهمایی، کارگاه آموزشی و توجیهی ویژه مدیران محترم شعب بنیاد در سراسر کشور، در عصر روز پنج‌شنبه 7 خرداد ماه (ساعت 16 الی 19) در محل برگزاری گردهمایی برگزار می‌گردد، لازم به ذکر است که حضور تمامی عزیزان مسئول در این کارگاه الزامی‌است.

در پی برگزاری اولین دوره آزمون سراسری معارف مهدویت و همچنین اعلام نتایج و معرفی برگزیدگان، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) برآن است تا در این گردهمایی طی مراسمی ویژه‌ از برگزیدگان اولین آزمون سراسری معارف مهدویت تقدیر به عمل آورد. از این رو حضور 114 نفر برتر آزمون در مراسم روز هشتم خرداد الزامی خواهد بود.


لازم به ذکر است که بنیاد، در خصوص هزینه ایاب و ذهاب شرکت‌کنندگان در گردهمایی هیچ‌گونه تعهد و مسئولیتی نداشته و تنها پذیرایی و اسکان شرکت‌کنندگان در طول دوره گردهمایی را متعهد می‌گردد.
مدت زمان اسکان برای شرکت‌کنندگان از صبح روز پنج‌شنبه 7 خرداد لغایت ساعت 16 روز جمعه 8 خرداد می‌باشد و بنیاد نسبت به پذیرایی و اسکان شرکت‎کنندگان در خارج از این بازه زمانی مسئولیتی ندارد.
حضور یک نفر به عنوان همراه برای متقاضیان شرکت در گردهمایی امکان‌پذیر است.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در گردهمایی می‌بایست ضمن تکمیل اطلاعات و مشخصات در صفحه شخصی خود در پورتال، نسبت به ثبت و تکمیل کاربرگ شرکت در گردهمایی اقدام نمایند.


لازم به ذکر است که تکمیل فرم بالا به منزله ثبت‌نام اولیه بوده و کاربرگ ثبت شده جهت بررسی در اختیار دبیرخانه برگزاری گردهمایی قرار می‎‌گیرد و در صورت تایید، به آن پاسخ داده خواهد شد.
همچنین ثبت فعالیت‌ها در کارنامه شخصی (مطابق با شیوه‌نامه مندرج در کتاب راهنما) در روند تایید درخواست ثبت نام موثر است و با توجه به محدودیت ظرفیت ثبت‎نام، بررسی آن، مبنای اولویت‌بندی قرار خواهد گرفت.

شرکت‎کنندگان می‌بایست پس از ثبت نام اولیه و در صورت دریافت پیامک رسیدگی به کاربرگ، با ورود به صفحه شخصی خود، کارت حضور در گردهمایی را از بخش «کاربرگ‌های من» چاپ نموده و در زمان پذیرش در مجتمع به همراه داشته باشند.


خاطرنشان می‌شود، هشتمین گردهمایی فعالان مهدویت کشور، رأس ساعت 9 صبح روز جمعه 8 خردادماه در مجتمع فرهنگی آموزشی مهدی‌یاوران به نشانی: قم، جمکران، بلوار انتظار آغاز و پس ازاقامه نماز ظهر و صرف نهار خاتمه می‌یابد.
آخرین ویرایش
در 1395/7/19 13:35 توسط فرشاد بختیاری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-86034297
تهران، خیابان طالقانی، میدان فلسطین، پلاک 387 کدپستی: ۱۴۱۶۷۱۳۸۱۱
پیامک
30001366