بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

مدرسه و پایگاه های علمی
مدرسه مجازی مهدویت
هم‌اکنون 740 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

شروع به کار کانال تلگرامی پورتال جامع مهدویت

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، با توجه به نیاز روزافزون جامعه نسبت به ارائه مباحث صحیح مهدویت و با هدف ترویج این معارف در سراسر کشور، در نظر دارد تا امکان آموزش عمومی را با در اختیار قرار دادن منابع مطالعاتی مهدوی از طریق رسانه مجازی برای عموم علاقه‌مندان فراهم نماید.

به گزارش پورتال جامع مهدویت، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، با توجه به نیاز روزافزون جامعه نسبت به ارائه مباحث صحیح مهدویت و با هدف ترویج و گسترش معارف مهدوی در سراسر کشور و در راستای آگاهی‌بخشی افکار عمومی، در نظر دارد تا امکان آموزش عمومی را با در اختیار قرار دادن منابع مطالعاتی مهدوی از طریق رسانه مجازی برای عموم علاقه‌مندان به ویژه کسانی که امکان آموزش حضوری از طریق بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و مرکز تخصصی مهدویت را ندارند، فراهم نماید.
رویکرد این طرح عمدتاً در حوزه ترویج مباحث مهدویت در قالب های علمی ـ آموزشی، فرهنگی خواهد بود و از آنجا که امروزه نقش تبلیغاتی و رسانه‌ای فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در پر کردن اوقات فراغت جوانان بی بدیل و ارزشمند است، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) درصدد است تا در جهت انتشار مبانی و معارف مهدویت و آسیب‌شناسی و مبارزه با مدعیان و دشمنان مهدویت، از ابزارهای تبلیغاتی و روز جهانی استفاده نماید، لذا در این طرح که با استفاده از شبکه ارتباط اجتماعی تلگرام برگزار خواهد شد؛ با ارسال مستمر مطالب آموزشی؛ به صورت فایل مکتوب، پرسش و پاسخ در حوزه مهدویت، تصویر و صوت اساتید برای ایجاد انگیزه و نظم، در آموزش عمومی معارف مهدویت تلاش خواهد شد.

توسعه و ترویج عالمانه و اصولی فرهنگ انتظار در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی از اهداف مهم برگزاری این طرح می‌باشد، امید است تا اجرای این طرح زمینه رشد معنوی و گسترش آگاهی پیرامون مهدویت را در سطح جامعه افزایش دهد.

در حال حاضر کانال بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) به صورت آزمایشی و با آدرس bonyadehazratemahdi @
در حال فعالیت می‌باشد و به زودی با افزودن بخش آموزشی و علمی و با آدرس جدید portalmahdaviat@ در خدمت مهدی‌یاوران عزیز خواهد بود.
تاریخ شروع به فعالیت این کانال هم‌زمان با سالروز آغاز ولایت امام مهدی علیه‌السلام در نهم ربیع‌الاول خواهد بود.

راهنما: برای عضویت ابتدا تلگرام دستگاه خود را آپدیت نموده، سپس روی لینک پایین کلیک کرده، بعد از مشاهده صفحه کانال، JOIN یا پیوستن را انتخاب کنید.
آخرین ویرایش
در 1395/7/19 13:34 توسط فرشاد بختیاری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-86034297
تهران، خیابان طالقانی، میدان فلسطین، پلاک 387 کدپستی: ۱۴۱۶۷۱۳۸۱۱
پیامک
30001366