بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

مدرسه و پایگاه های علمی
مدرسه مجازی مهدویت
هم‌اکنون 740 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

انتصاب مدیریت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان زنجان

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) طی حکمی از سوی مدیرعامل بنیاد، حجت‌الاسلام جواد نصیری به عنوان مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان زنجان منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد، طی مراسمی با حضور نماینده محترم ولی‌فقیه و امام جمعه استان زنجان، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر متوسل مدیرعامل بنیاد و مسئولان فرهنگی استان زنجان، حجت‌الاسلام جواد نصیری به عنوان مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان زنجان منصوب شد. در این مراسم ابتدا حجت‌الاسلام حبشی سرپرست بنیاد استان گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های گذشته را به سمع حضار رساند. سپس حضرت آیت ا... خاتمی نماینده محترم ولی‌فقیه و امام جمعه استان با اشاره به تاریخچه و سابقه فعالیت بنیاد در استان، ضمن تشکر از اقدامات انجام شده اظهار داشت: «در استان زنجان بخاطر ولایتمداری مردم استان، ظرفیت بسیار خوبی برای فعالیت‌های مهدوی وجود دارد»، ایشان همچنین بر حمایت و هدایت بنیاد مرکز از فعالیت‌ها و برنامه‌های استان تأکید کرد. در ادامه جلسه، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر متوسل مدیرعامل بنیاد، با اشاره به فلسفه تشکیل بنیاد افزود: بنیاد در طی 15 سال فعالیت خود اقدامات چشمگیری را به انجام رسانده است که تأسیس مرکز تخصصی مهدویت قم، راه اندازی واحد انتشارات بنیاد، تأسیس و فعالیت در خور توجه مجتمع یاوران مهدی(عج) در جنب مسجد مقدس جمکران، تأسیس دفاتر استانی و شهرستانی بنیاد و راه اندازی پورتال جامع مهدویت از اهم این فعالیت‌ها است که هریک به نوبه خود نتایج بسیار خوبی داشته‌اند.
در پایان مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حجت‌الاسلام حبشی در مدت تصدی سرپرستی بنیاد استان، حکم مسئولیت حجت‌الاسلام جواد نصیری به ایشان اهدا گردید.


عکس عکس
آخرین ویرایش
در 1395/7/19 13:23 توسط فرشاد بختیاری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-86034297
تهران، خیابان طالقانی، میدان فلسطین، پلاک 387 کدپستی: ۱۴۱۶۷۱۳۸۱۱
پیامک
30001366