بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

مدرسه و پایگاه های علمی
مدرسه مجازی مهدویت
هم‌اکنون 740 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

اولین جلسه کارگروه دانشگاهی ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج)، این جلسه باهدف تدوین راهبردها و سیاست‎های توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های مهدوی و تعمیم و تقویت این فعالیت‎ها در دانشگاه‌ها؛ روز شنبه 16 مرداد ماه جاری در محل دفتر مرکزی بنیاد برگزار گردید.
اولین جلسه کارگروه دانشگاهی ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی کشور برگزار شد.
«کارگروه دانشگاهی»، یکی از کارگروه های «ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی کشور» می باشد. این ستاد از سوی دفتر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) تعیین و حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمیان، تولیت مسجد جمکران به عنوان رئیس ستاد انتخاب شده است. مراکز و موسسه های عضو این ستاد، جمعی از مراکز علمی و فرهنگی فعال در حوزه معارف مهدوی هستند.
این کارگروه، برابر اهداف مندرج در اساسنامه ستاد، نسبت به هم افزایی و ایجاد هماهنگی و تعامل بین نهادهای دانشگاهی در جهت فرهنگ سازی مهدوی و تربیت جامعه منتظر در عرصه دانشگاه، اقدام و پیگیری می نمایند. این کارگروه در نظر دارد تمامی ظرفیت‌های دانشگاهی موجود را در عرصه مهدویت فعال کرده و با استفاده از آن در تمام زمینه‌های موجود از جمله فرهنگ‌سازی، تولید علم و ... گفتمان مهدویت را پیشرفت دهد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف)، اولین جلسه این کارگروه با هدف تدوین راهبردها و سیاست‌های توسعه کمی و کیفی فعالیت های مهدوی و تعمیم و تقویت این فعالیت‌ها در دانشگاه‌ها؛ شناسایی، سازمان‌دهی و شبکه‌سازی نخبگان فعال در حوزه مهدویت دانشگاه‌ها و ارائه پیوست پژوهشی و بسته های آموزشی جهت حرکت‌ها و برنامه‌های ویژه مهدوی در عرصه ملی و فرا ملی؛ بسط، گسترش و تعمیق فرهنگ مهدویت در دانشگاه‌ها؛ رصد، پایش، آسیب شناسی و اعلام موضع در خصوص جریان مهدویت در دانشگاه‌ها از ساعت 13 روز شنبه 16 مرداد ماه جاری با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در محل دفتر مرکزی بنیاد و با حضور دست اندرکاران و مسئولین امور فرهنگی دانشگاه‌ها، مسئولین مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج)، رؤسای سازمان بسیج اساتید و بسیج دانشجویی و نمایندگان تشکل‌ها و کانون‌های مهدوی اساتید و دانشجویان دانشگاه‌ها برگزار گردید.
آخرین ویرایش
در 1395/9/9 07:52 توسط فرشاد بختیاری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-86034297
تهران، خیابان طالقانی، میدان فلسطین، پلاک 387 کدپستی: ۱۴۱۶۷۱۳۸۱۱
پیامک
30001366