بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

مدرسه و پایگاه های علمی
مدرسه مجازی مهدویت
هم‌اکنون 740 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

با هدف ترویج و توسعه فرهنگ مهدوی، گردهمایی یک روزه ائمه جمعه استان اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، اولین گردهمایی ائمه جمعه استان اصفهان با هدف ترویج و توسعه فرهنگ مهدوی و انتظار در تاریخ 1395/10/30 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، اولین گردهمایی ائمه جمعه استان اصفهان با هدف ترویج و توسعه فرهنگ مهدوی و انتظار در تاریخ 1395/10/30 با حضور حضرت آیت الله طباطبایی نژاد نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین دکتر متوسل مدیرعامل بنیاد، حجت الاسلام والمسلمین نیلی پور مدیر بنیاد اصفهان و ائمه جمعه محترم استان برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین دکتر متوسل مدیرعامل بنیاد، پس از قرائت نامه حجت الاسلام والمسلمین قرائتی به ائمه جمعه سراسر کشور، به تبیین ضرورتهای تشکیل بنیاد و انحرافات و کج رویهای مدعیان دروغین در عرصه مهدویت پرداخت و گفت: اگر دقت نشود آنها نفوذ می کنند و جوانان را به انحراف می کشانند. ایشان مساله استغاثه به امام را بی نیاز از راهپیمایی دانست و با استناد به فرمایش رهبری بر ضرورت پرهیز از منسک سازی در جامعه تاکید کرد.در ادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمین نیلی پور مدیر بنیاد استان اصفهان به اهمیت کار برای حضرت اشاره و بر ضرورت کادرسازی برای مهدویت اذعان و تأکید کردند. ایشان به توضیح چارت تشکیلاتی دارالمهدی ها پرداختند و در دو عرصه آموزش و فرهنگ به نکات مهمی اشاره کردند.در ادامه جلسه آیت الله طباطبایی نژاد به ایراد سخنرانی در خصوص مسائل سیاسی جامعه پرداخت.اقامه نماز جماعت و بازدید از نمایشگاه مهدوی والشمس پایان بخش مراسم بود.

آخرین ویرایش
در 1395/11/11 08:27

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-86034297
تهران، خیابان طالقانی، میدان فلسطین، پلاک 387 کدپستی: ۱۴۱۶۷۱۳۸۱۱
پیامک
30001366