بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

مدرسه و پایگاه های علمی
مدرسه مجازی مهدویت
هم‌اکنون 740 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

عرضه ۱۷۰ عنوان کتاب مهدوی در نمایشگاه قرآن

مسئول فروش انتشارات بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) از عرضه ۱۷۰ عنوان کتاب مهدوی در نمایشگاه قرآن خبرداد و گفت: کتاب «سیمای ماه دوازدهم» نوشته محمود اباذری پرفروش ترین کتاب بنیاد در این نمایشگاه بوده است.
محمد جواد روح الهی، مسئول فروش انتشارات بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با اشاره به آثار ارائه شده از سوی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، اظهار کرد: آثار و کتب ارائه شده بنیاد در نمایشگاه قرآن در دو حوزه کودک و عمومی است و در مجموع شامل 170 عنوان اثر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کتاب «سیمای ماه دوازدهم» نوشته محمود اباذری پرفروش‌ترین کتاب بنیاد در نمایشگاه قرآن بوده است، افزود: کتاب‌های «قافله سالار» نوشته محمود اباذری، «زندگی مهدوی» نوشته جواد محدثی، «نگین آفرینش» که درسنامه مهدویت است، هم مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

روح الهی با اشاره به اینکه در بخش کودک نیز کتاب «هیچ کس به من نگفت» پرفروش بوده است، تصریح کرد: در این کتاب شکایات یک نوجوان از مطالبی که در خصوص مهدویت به وی گفته نشده، مطرح شده است که دانشگاه آزاد رودهن هزار نسخه از این کتاب را برای دانشجویان ترم یک خود خریداری کرده است.

ایشان با اشاره به اینکه بنیاد 78 عنوان کتاب در حوزه کودک و نوجوان منتشر کرده است، بیان کرد: مسابقه کتابخوانی از کتاب «شرایط ظهور از دیدگاه قرآن» حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در حال برگزاری است که علاقه مندان تا پایان ماه رمضان باید به سوالات آن پاسخ دهند که برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانند به سایت بنیاد فرهنگی مهدوی موعود(عج) مراجعه کنند.

وی ادامه داد: کتب مهدوی حجت الاسلام والمسلمین قرائتی نیز همواره مورد توجه و استقبال مخاطبان بوده است که امسال کتب «زندگی مهدوی در سایه دعای عهد» و «شرح دعای افتتاح» حجت الاسلام و المسلمین قرائتی مورد اسقبال و توجه بیشتر بازدیدکنندگان بوده است.

روح الهی از انتشار کتابی جدید در حوزه مهدویت در آینده نزدیک از سوی بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) خبر داد و گفت: کتاب «ما منتظریم» اثر حسن ملّایی به زودی منتشر می شود که برگرفته از مجموعه بیانات مقام معظم رهبری پیرامون موضوع مهدویت است.

عکس
آخرین ویرایش
در 1396/4/11 12:49

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
021-86034297
تهران، خیابان طالقانی، میدان فلسطین، پلاک 387 کدپستی: ۱۴۱۶۷۱۳۸۱۱
پیامک
30001366